Обгортання і масаж для тіла

Шоколадна Ейфорія
Якщо хочеться зігрітись у холодні зимові вечори – знайди годинку на шоколад.
Шоколадна ейфорія – це не просто обгортання, це комплекс, який дає відчути повний релакс та насолоду, поринути у світ яскравих емоцій, дитячих спогадів, гарного настрою, гладенької шкіри і запаху тіла від справжнього шоколаду, який використовується у обгортанні в поєднанні з масажем з теплим мигдальним маслом.

Магічна Олива
Магічна алхімія тосканської оливи, яка дарує незабутні відчуття південного відпочинку в процедурі Ol Oil. Процедура складається з 4-х етапів: антицелюлітний масаж з використанням желеподібної оливкової олії та ефірних масел і лімфодренажний масаж з оливковим флюїдом. Ці два етапи сприяють інтенсивному живленню шкіри і моделюванню силуету. Наступним етапом є тонізуюче скрабування з мілко подрібненим листям базиліку. В результаті шкіра набуває нового вигляду: вона стає м’якою, шовковистою і ніжною на дотик. Кожен продукт з наступним нанесенням розкривається на тілі новим ароматом і дарує нові відчуття.

Йогуртове Блаженство
Масаж і обгортання з йогуртом і фруктовими сумішами Lulur Massage – екзотична процедура, яка є давнім східним ритуалом з островів Балі та Ява, присвяченим красі та здоров’ю, одна з найбільш естетично вражаючих процедур і надзвичайно приємних для тіла. Шкіра після процедури залишиться бездоганно чистою, а тіло гнучким і вільним. Lulur Massage передає тілу всі корисні властивості ароматичних прянощів, натурального йогурту і фруктів.

Стихія Тепла
Незвичні відчуття від масажу з ритуальною свічою Ritual Candle чекають на Тебе студії краси Yellow. Вибери свою стихію – Вода, Повітря, Земля, Вогонь і отримуй насолоду від індивідуальної процедури і незвичайного масажу, який відрізняється не тільки створенням сенсорних, ароматерапевтичних і емоційних переживань, але і наданням прекрасної дії на шкіру, укріпляючи і насичуючи її чудесними природніми речовинами, дякуючи чому шкіра виглядає молодою і пружною.
Активні інгредієнти кожної свічі є на 100% натуральними і включають в себе відбірне масло ши і рослинні масла з добре відомими властивостями, які живлять, зволожують, тонізують шкіру, роблячи її більш еластичною.

Запишіться на красу вже зараз!

‎0960060099