Схуднення і антицелюлітні програми

Антицелюлітний масаж
Так хочеться підтримувати тіло струнким цілий рік. Так хочеться позбутись декількох зайвих сантиметрів. Так хочеться відчувати себе легкою і красиво. Так хочеться влізти в улюблене плаття. В студії краси Yellow всі побажання стають реальними. Пропонуємо для Тебе вакуумно-роликовий антицелюлітний масаж на французькому апараті Starvac. Цей 45-ти хвилинний масаж всього тіла по лікувальному кремі допоможе у боротьбі з целюлітом, зайвими кілограмами та сантиметрами, покращить кровообіг та метаболізм, запустить обмінні процеси, зніме набряки і просто покращить самопочуття та стан шкіри.

Пресотерапія
Унікальна методика для боротьби з втомою, набряками тіла та крепатурою.
Процедура ідеально підходить для любителів спорту після важких тренувань, для відновлення організму та релаксу, а також для вагітних жінок, які відчувають важкість та набряклість в ногах.

Антицелюлітні обгортання
Для кращого ефекту в комплексі з вакуумно-роликовим антицелюлітним масажем рекомендуємо антицелюлітні обгортання. Обгортання на основі торфу, які дозволені навіть людям з проблемою щитовидної залози. Процедура призначена для боротьби з дифузним целюлітом та для виведення токсин з організму. Обгортання на основі білої глини з використанням ефірної олії червоного перцю. Процедура направлення на боротьбу з целюлітом, схуднення, підтяжку шкіри і релакс.

Схуднення
Правильно підібраний косметологом комплекс процедур для схуднення в короткі строки дасть ефективний результат. В цьому розділі ми зібрали безпечні і ефективні методики як для схуднення, так і для підтяжки шкіри. Процедура на апараті радіохвильового ліфтингу робить шкіру та тіло більш підтягнутим і струнким, зменшує прояви розтяжок, вирівнює та розгладжує шкіру.
Пропонуємо також процедуру для боротьби з жировими відкладеннями, яка за допомогою апарату фракційної мікроголкової мезотерапії та введення спеціальних препаратів розщеплює жирові відкладення і є абсолютно безпечною і ефективною.

Запишіться на красу вже зараз!

‎0960060099