Косметологія обличчя

Лікування шкіри і догляд
В студії краси Yellow зібрані унікальні програми по догляду за шкірою лиця і декольте, різні лікувальні процедури для проблемної шкіри, для усунення зморшок і процедури, які дозволяють отримати миттєвий результат вже після першого візиту. Наш вибір це професійна американська космецевтика Danne Montague King – прекрасна альтернатива таким процедурам як мезотерапія і пластична операція. Дія цієї косметики заторкує всі рівні шкіри.

Danne не містить шкідливих речовин, головні її інгредієнти – рослинні екстракти, мінерали, ферменти, вітаміни, які є природніми каталізаторами. Космецевтика Danne ефективно лікує круги під очима, забирає зморшки, шрами, рубці, а також лікує пігментацію, купероз, вугрову хворобу, демодекоз.

Мікротокова терапія
Мікротокова терапія Bt-Gear в комплексі з косметикою Bio Ceuticals американського бренду Biotherapeutic – це альтернатива підтяжки шкіри лиця, батокса. За допомогою розумних мікротоків відновлюється тонус ослаблених м’язів і судин, покращується мікроциркуляція крові, після чого активізуються всі обмінні процеси. Методика не має вікового обмеження, різні функції апарату в комплексі з правильно підібраною косметикою успішно застосовується як при лікуванні зморшок, вугрового висипу, сухої і старіючої шкіри, так і для профілактики старіння, для зволоження шкіри та тонусу м’язів.

Омолодження лиця
В студії краси Yellow підготували для вас унікальний метод омолодження шкіри обличчя – фракційна мікроголкова мезотерапія. Метод сприяє ліфтингу і зволоженню зморшкуватої, в’ялої шкіри, розгляджує складки і зморшки, шкіра стає пружною і еластичною, вирівнюється колір. За рахунок одноразового модуля з мікроголками процедура є безпечною і безболісною, а період реабілітації і відновлення дуже швидкий. Результат вже на наступний день. Ми працюємо тільки з провіреними і ліцензованими препаратами.

Запишіться на красу вже зараз!

‎0960060099