Макіяж обличчя

Макіяж
Правильно підібраний макіяж, ідеальне поєднання відтінків допоможе завжди виглядати відповідно. Макіяж – один із важливих елементів іміджу сучасної жінки. Це мистецтво, яке дає можливість вигідно підкреслити красу обличчя, а також приховати недоліки.  Оточуючі сприймають нас так, як ми виглядаємо. Крім цього, так приємно подивитися на себе в дзеркало і бачити ніжний рум’янець на щоках, гладку матовість шкіри, гарну лінію губ та ігристий погляд вміло нафарбованих очей.

Підбір декоративної косметики
Для щоденного користування важливо грамотно підібрати косметику, за допомогою якої макіяж буде виглядати природно і буде стійким протягом всього дня. Спеціалісти студії краси Yellow допоможуть вам безкоштовно протестувати професійну мінеральну косметику FreshMinerals і підібрати все необхідне для вашої косметички.

Головні переваги мінеральної косметики:

  • 100% природній склад;
  • легка текстура, яка підходить усім типам шкіри;
  • стійкість (мінеральний склад косметики забезпечує вам бездоганний макіяж протягом всього дня);
  • гіпоалергенність (дана косметика підходить всім без виключення, її навіть рекомендують наносити після пластичних операцій);
  • натуральні мінеральні пігменти, які забезпечують широку палітру відтінків і текстур, допоможуть вам в створенні вашого щоденного і екстравагантного вечірнього образу.

Школа self-макіяжу
Якщо важко справитись самій з ранковим макіяжем – біжи до нас. Програма по self-макіяжу, розроблена нашими візажистами, допоможе Тобі в короткий час навчитись правильно нанести тон та рум’яна, підфарбувати брови і губи, виглядати при цьому природньо і свіжо.

Запишіться на красу вже зараз!

‎0960060099